Project Management? #yesyoucan


Cześć.

W pierwszych słowach tego wpisu witam Cię serdecznie na moim blogu. Cieszę się, że mnie odwiedzasz 🙂 Jeśli tu jesteś oznacza to, że ważny jest własny rozwój i wychodzenie naprzeciw wyzwaniom jakie stawia przed nami dzisiejsza rzeczywistość.

Obecnie projekty są wszędzie. Totalnie opanowały nasz świat.

W ostatnich dekadach zarządzanie projektami urosło z poziomu bycia czymś, o czym słyszało niewiele, a rozumiało jeszcze mniej osób, do pozycji umiejętności bez której współczesny biznes absolutnie nie może się obejść.

Stopniowo projekty przeniknęły ze sfery czysto biznesowej w tę codzienną, bez pardonu torując sobie drogę do stania się naszym chlebem powszednim. I chociaż nie każdy chce zostać pełnoetatowym project managerem, to poznanie podstawowych zasad zarządzania projektami jest już tak naprawdę nie opcją, a koniecznością (jeśli chcesz zaoszczędzić sobie czas, pieniądze, być częściej zadowolonym z rezultatów swojej pracy i uniknąć bólu głowy).

Wiem, jak bardzo umiejętność skutecznego zarządzania projektami może nam pomóc w codziennym życiu, ale jak trudno jest czasami zacząć i jak łatwo można ugrząźć w niezliczonej ilości procesów, metod i narzędzi.

Stworzyłam tego bloga, aby zebrać w jednym miejscu podstawową wiedzę dotyczącą zarządzania projektami i przekazać ją w taki sposób, aby każdy, bez względu na to czy zarządza projektami na co dzień czy z „doskoku”, mógł z niej łatwo skorzystać.

Mam nadzieję, że wiedza i wskazówki jakie tu znajdziesz pomogą Ci mocno wystartować w świecie zarządzania projektami i będą pewnym wsparciem, kiedy na drodze pojawią się wyzwania.

Poza odwiedzaniem samego bloga, zapraszam Cię do polubienia strony Yes You Can – Project Management na facebooku, gdzie będę publikować informacje o nowych postach i planowanych wydarzeniach. Tam też będziesz mieć możliwość włączenia się w dyskusje na temat tego, co aktualnie pojawia się na blogu.

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania świata “PM”.

Pozdrawiam i do następnego!

Wiola

Yes You Can – Project Management